Ви хотіли - я зробив. Новий дизайн сайту вже на тут.

Postcode логотип

Де поїсти в Україні

Інформація з цього розділу допоможе знайти заклад харчування в різних містах України. Оберіть місто, яке вас цікавить, а потім тип закладу.

Для того аби максимально ефективно допомагати користувачам обрати заклад харчування, ми згрупували заклади за містом в якому вони знаходяться та за типом закладу.

Наразі наш каталог містить інформацію про заклади харчування в містах: Полтава, Кривий Ріг, Чернівці, Харків, Одеса, Миколаїв, Маріуполь, Львів, Кропивницький, Запоріжжя, Дніпро, Київ

Типи закладів харчування

Всі місця де можна поїсти в каталозі додатково розподілені за типом закладу.

Ресторани – це місця, куди люди можуть піти, щоб насолодитися їжею або перекусити. Вони варіюються від невеликих сімейних закладів до великих корпоративних мереж. У ресторанах зазвичай подають різноманітні страви, включаючи закуски, перші страви, десерти та напої. Клієнти можуть як пообідати, так і взяти замовлення.

Кафе – це тип закладу харчування, де подають гарячі та холодні напої, легкі закуски, а іноді й страви. Кафе зазвичай знаходяться в громадських місцях, таких як торгові центри, аеропорти, університети та офісні будівлі. Вони часто характеризуються розслаблюючою атмосферою зі зручними сидіннями та столиками, де клієнти можуть насолодитися їжею та напоями.

Фастфуди – заклади швидкого харчування які подадуть їжу максимально швидко та за доступною ціною. Зазвичай вони пропонують обмежене меню страв, таких як бургери, сендвічі, піца та смажена курка.

Паби та бари – це заклади, де подають алкогольні напої. Вони можуть варіюватися від маленьких місцевих таверн до великих елітних ресторанів.

Відгуки та рейтинг

Будь-який користувач цього сайту може розміщати свої відгуки в спеціальній формі на сторінці того чи іншого закладу. Базуючись на відгуках ми формуємо рейтинг, який є одним із факторів ранжування сторінки з закладом.

Варто зауважити: не всі власники мають реєстрацію на сайті. Саме з цієї причини на цьому сайті може не бути реакції адміністрації закладів на відгуки які ви залишаєте